Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Stéphanie Di Giusto | ||
Pascale Jeanniard
(asystent)
|
||
Sophie Deutsch
(asystent)
|
||
Maëlle Le Tersec
(asystent)
|
||
Lune Bourgogne
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Stéphanie Di Giusto | ||
Sandrine Le Coustumer
(również) (adaptacja) (dialogi)
|
||
Alexandra Echkenazi | ||
Romain Compingt
(współpraca)
|
||
Jacques Fieschi
(współpraca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Alain Attal
producent
|
||
Laurent Dassault
współproducent
|
||
Patrick Quinet
współproducent
|
||
Solveig Rawas
nadzorca produkcji
|
||
Xavier Amblard
kierownik produkcji
|
||
Christophe Belena
koordynator postprodukcji
|
||
Séverine Cava
nadzorca postprodukcji
|
||
François Lamotte
kierownik produkcji
|
||
Mélanie Amphonesinh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nadia Tereszkiewicz
Rosalie Deluc
|
||
Benoît Magimel
Abel Deluc
|
7,0
|
|
Benjamin Biolay
Barcelin
|
||
Guillaume Gouix
Pierre
|
||
Gustave Kervern
Paul, ojciec
|
||
Anna Biolay
Jeanne
|
||
Eugène Marcuse
Jean
|
||
Juliette Armanet
Clothilde
|
||
Serge Bozon
Fotograf
|
||
Peri Bourgogne
Augustine
|
||
Lucas Englander
Camilius
|
||
Aurélia Petit
Siostra z klasztoru
|
||
Julien Drion
Pastor
|
||
Laurent Dassault
Majster
|
||
Frédéric Sauzay
Lekarz
|
||
Jérémie Bergerac
Ksiądz
|
||
Aminthe Audiard
Sobowtór Rosalie
|
||
Victoria Amador
Młoda tancerka flamenco
|
||
Tengi Pensec
Dudziarz
|
||
Romane Bach
Dziewczyna z maską
|
||
Camille Lopez
Troskliwa siostra
|
||
Belén Cubilla
Pani Barcelin
|
||
Margot Capdevert
Dzieciak Barcelinów
|
||
Lana Laine
Dzieciak Barcelinów
|
||
Morgane de Vargas
Prostytutka
|
||
Marine Gay
Prostytutka
|
||
Anthony Zahn
Cygański muzyk
|
||
Miliano Hernandez
Cygański muzyk
|
||
Steven Fougères
Cygański muzyk
|
||
Lou-Linh Guy
Amie Camilius
|
||
Honorine Fhlor
Dziewczyna
|
||
Laëtitia Thyssen
Nastolatka
|
||
Solenne Desprez
Śpiewaczka chóralna
|
||
Aurélie Barbelin-Meyer
Śpiewaczka chóralna
|
||
Sacha Hatala
Śpiewaczka chóralna
|
||
Blandine Staskiewicz
Śpiewaczka chóralna
|
||
Thibault Givaja
Śpiewak chóralny
|
||
Jérôme Desprez
Śpiewak chóralny
|
||
Christophe Lizère
Śpiewak chóralny
|
||
David Postel
Śpiewak chóralny
|
||
Antonio Claveria
Cygański muzyk
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Christos Voudouris | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hanna Raniszewska | ||
Kostiumy | Ocena | |
Madeline Fontaine | ||
Agathe Meinnemare
(asystent)
|
||
Julie Vignot
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Nassim Gordji Tehrani | ||
Théodore Julia
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Arthur Elie Hoyas
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Marion Chevance
nadzorca charakteryzacji
|
||
Aude Thomas
nadzorca stylizacji
|
||
Fanny Fallourd
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Edith Simoes
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Laurent Ott
scenograf
|
||
Frank Monseigny
dyrektor artystyczny
|
||
Ariane Audouard
rekwizytor
|
||
François Combastel
koordynator konstrukcji
|
||
Philippe Durand
koordynator konstrukcji
|
||
Antoine Galinié
główny rekwizytor
|
||
Natasha López Lucero
rekwizytor
|
||
Lilas Simon
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Olivier Busson
mikrofoniarz
|
||
Eric Chevallier
mikrofoniarz
|
||
Thomas Desjonquères
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Roland Escary
technik miksu
|
||
Thomas François
mikrofoniarz
|
||
Julien Gerber
montaż dialogów
|
||
Pierre Mertens
mikser ponownego nagrania
|
||
Florian Penot
imitator dźwięku
|
||
Emmanuel Ferrier
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Fabien Napoli
kolorysta
|
||
Louis Auger
zecer
|
||
Emmanuel Le Courbe
zecer
|
||
Guillaume Le Gouez
nadzorca efektów wizualnych
|
||
François Pellae
projekt czołówki
|
||
Nathan Pincemin
zecer
|
||
Michel Bouis
koordynator kaskaderów
|
||
Olivier Fornara
kaskader
|
||
Audrey Golay
kaskader dublujący
|
||
Yannick Audige
elektryk
|
||
Christophe Dural
oświetlenie
|
||
Nathalie Lao
operator kamery (asystent)
|
||
Arthur Lauters
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Julien Nguyen
elektryk
|
||
Fabienne Octobre
prowadzący ostrość
|
||
Yann Ody
oświetlenie (asystent)
|
||
Marie-Camille Orlando
fotosista
|
||
Brice Roustang
oświetlenie
|
||
Loïc Savouré
operator steadicam
|
||
Antoine Struyf
operator steadicam
|
||
Manon Poudoulec
dodatkowy dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…